Naujienos

2020.06.03
PASKUTINĖJE SEZONO PREMJEROJE - DVIEJŲ VIENIŠIŲ ISTORIJA

Nepaisydamas karantininio sąstingio, birželio 12, 13 d. teatras pakvies žiūrovus į  paskutinę sezono premjerą, intriguojančiu pavadinimu „M♥Š“.
Kūrybinė pastatymo komanda  - autorius ir režisierius Andrius Žiurauskas, dailininkė Giedrė Brazytė, kompozitorius Olegas Jerochinas, garso efektus kurianti „Aktida“, aktoriai:  Mindaugas Černiauskas, Rokas Lažaunykas, Jolita Ross, Vigita Rudytė scenoje pasakos susipynusias vienišos mergaitės ir  beglobio šuns istorijas. Pagrindiniai spektaklio personažai – suaugusiųjų abejingumą ir vienatvę išgyvenantis vaikas, ir žaisliuku tapęs nulėpausis šunelis, už nepaklusnumą išvežtas į miško gilumą.  Šilumos, supratimo ir atjautos  paieškos padeda pastatymo veikėjams atrasti vienam kitą ir išgyventi šaltame, abejingame ir racionaliame pasaulyje. 
Nevengdami scenoje probleminių, skausmingų, tačiau itin aktualių temų, spektaklio  kūrėjai kvies vaikus ir suaugusiuosius kalbėtis apie pagarbą gyvybei, atjautą, dėmesingumą, ir tarpusavio santykius, apie gebėjimą mylėti ir prisiimti atsakomybę.
Jūsų dėmesiui - nuotraukose įamžinta spektaklio kelionė nuo brėžinių iki Didžiosios teatro scenos.Atgal