Naujienos

2017.03.02
SCENOJE - „TIKROJI PELENĖS ISTORIJA“

Pavasaris į Kauno valstybinį lėlių teatrą žada pasibelsti drauge su spalvingu, romantišku ir viltingu pastatymu apie  Pelenę - kuklią, nepelnytai skriaudžiamą ir vaikomą, tačiau tyros širdies mergaitę, atklydusią iš XVII a. prancūzų pasakininko Šarlio Pero ir XIX a. vokiečių  pasakų kūrėjų Brolių Grimų kūrinių. 
Šis pastatymas  - ketvirtasis Kauno lėlių teatro istorijoje  - 1969 m. vaidinimą režisavo teatro įkūrėjas S. Ratkevičius, 1979 m. ir 1993 m.  - jo mokinys, režisierius A. Stankevičius. 
Spektaklis „Tikroji Pelenės istorija“ nukels žiūrovą į praėjusio amžiaus pradžią, į prabangų didmiesčio viešbutį, kur prieš Kalėdinę puotą pluša Mergaitė kambarinės uniforma. Sapne ji patenka į pasaką -  šiuolaikinei publikai artimesnę improvizuotą Pelenės istoriją, nepamirštant akcentuoti kūrinyje užkoduoto moralo  ir slypinčios išminties.
Spektaklį kurti pakviesti patyrę lėlių scenos meno meistrai - inscenizacijos autorius ir režisierius – Olegas Žiugžda, dailininkė – Giedrė Brazytė, kompozitorius – Pavelas Kondrusevičius.
Kūrėjai žada vizualią, puošnią ir dinamišką klasikinės pasakos versiją  įvairaus amžiaus žiūrovui ir laukia premjeroje kovo 18, 19 d.!
Spektaklio rėmėjas   Atgal