Svečių knyga

Norime padėkoti šiam nuostabiam teatrui už jo veiklą ir palinkėti dar daug gyvavimo metų. Visuomet džiaugiamės gerumo mokančiais spektakliais, gražiomis dekoracijomis ir kostiumais. „Pusnynų pasaka“ tikriausiai didžiausią įspūdį palikęs spektaklis, privertęs kompiuterinio amžiaus vaikus nė nekrustelėti iš susidomėjimo. (Marija, 2015-01-05) 


Kauno Pilėnų pagrindinės mokyklos penktokams paliko neišdildomą įspūdį profesinio veiklinimo renginys, organizuotas lėlių teatre. Pažintis su aktoriaus profesija, o tuo labiau su lėlininko - retos profesijos žmogumi, siekiančiu priversti vaikus patikėti, o suaugusiuosius nustebti juos supančiu pasauliu. O kur dar prisilietimas prie stebuklingo ir paslaptingo lėlių pasaulio su savo įvairove ir istorijomis. Jau keletą dienų įspūdžiai  liejasi per kraštus... Esame labai dėkingi už jūsų atsidavimą puoselėjant žmonėse vaikystės svajones. (Kauno Pilėnų pagr. m-klos 5 kl. mokytoja ir moksleiviai, 2015-02-10)

Ačiū už nuostabų spektaklį, kurį žiūrėjome su dukrele. Spektaklis „Molinis sapnas“ sudomino ir mažąją ir mane... Paliko didelį įspūdį. Su padėka - tėtis Ramūnas. (2015-02-21)


Gerbiamas Algi Stankevičiau, sveikinu garbingo jubiliejaus proga. Su malonumu prisimenu jūsų dvikovas stadiono take su Karpavičiumi. Ilgų gyvenimo metų! (Lazdijokas)

Norėtume padėkoti teatro kolektyvui už suorganizuotą išvyką į lėlių teatro premjerinį spektaklį „Baltas žveriūkstis". Vaikai grįžo pilni įspūdžių, gerų emocijų ir puikios nuotaikos.Daugiau tokiu pramogų!              
(Kauno lopselis - darželis „Čiauškutis", „Pelėdžiukų“ grupės tėveliai, 2016-04-15)   


Visos žinios iš Kauno lėlių teatro primena tuos metus, kai dirbau jame. Nostalgija dar išliko didžiulė. Prisimenu visus to meto aktorius, administracijos darbuotojus! Būkite visi ilgaamžiai. Kūrybingi!
(Rimvydas, 2016-05-24)


Žiūrėjome nuostabų spektaklį „Noriu - negalima, reikia - nenoriu“. Šis spektaklis pakeitė vaikų įsivaizdavimą apie lėles ir lėlių teatrą. Buvome nustebinti, kad taip įdomiai galima pateikti kasdienius dalykus. Sužavėjo lietuviškos mitologijos personažai ir nuostabus aktorių darbas. Ačiū jums labai!
(Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinės mokyklos 3 b. kl. mokiniai, 2016-05-27)


Labai ačiū už nuostabų spektaklį, gerą nuotaiką ir vaikams suteiktas šypsenas. Dar labai dėkojam darbuotojom už šiltą ir malonų priėmimą. Ačiū jums (kasininkei, rūbininkei ir bilietėlių tikrintojai). Labai malonios, nuostabios darbuotojos!
(Andriana, 2017-01-08)


Fantastika!!! Nuostabus spektaklis apie Kaukučių šeimyną. Aktorių nuoširdi vaidyba ir puiki scenografija sužavejo nuo pirmųjų minučių mane ir mano keturmetį sūnų. Išėjome geriausios nuotaikos, pakilėti iki debesų. Ačiū iš visos širdies:) (Sandra, 2017 -03-05)

Su anūkėliu Laimiu teatro spektalius pradejome lankyti kai jam nebuvo nė trejų metukų, dabar jam penki. Aplankėme beveik visus rodytus spektaklius ir visi patiko. Anūkelis labai laukia manęs atvaziuojant, kad vel nueitume į lėlių teatrą. Štai prabėgo vasara ir mes vėl apsilankysime. Mes ne tik žiūrime, taciau ir patys pas mane turim susikūrę lėlių teatrą, vaidiname abu po kelis personažus, o tekstą susikuriame ne tik pagal pasakas, tačiau ir iš vaizduotes. Iki naujų susitikimų.

Sveiki! Spalio 8 d. pirmą kartą atvykome į jūsų teatrą su 3 m. anūkėle. Spektaklio metu anūkėlei buvo linksma ir smagu, o man tai šalta, nes viso spektaklio metu buvo įjugtas kondicionierius, kuris ne šildė, bet vėsino... Po pietų miegelio namuose supratau, kad sušalo ir anūkėlė, nes pabudo skaudančia gerklyte, net kalbėti negalėjo...nežinau ką dar pasakyti, nes tas pats mums su vyru buvo nutikę Kameriniame teatre, po pirmos dalies turėjome važiuoti namo susišilti... Norisi laisvalaikį praleisti šiltai ir maloniai, o ne kentėti nuo šalčio. 
 - Miela, Laimute, atsiprašome, kad  pasibuvimas teatre baigėsi peršalimu, tačiau Didžiojoje salėje kondicionierius nėra įrengtas. Greičiausiai buvo šiek tiek praviros salės duris ir jūs papuolėte į skersvėjį. Apgailestaujame, kad taip nutiko ir tikimės, kad kiti kartai teatre bus labiau pavykę;)


Pirmą kartą lankėmės ir viskas labai patiko. Ir personalas malonus. Ir šiltą salėje ir gaivu.  Viskas puiku. Vėl ir vėl lankysimės. (Vika, 2017 - 11 - 05)