Andrius Žiurauskas

1998 išrinktas Lietuvos teatro sąjungos Kauno lėlių teatro skyriaus pirmininku.

2000 metais už debiutą režisūroje -- Kauno lėlių teatro spektaklį Daivos Čepauskaitės „Kai krenta žvaigždė“ (dail. S.Bocullo) apdovanotas „Fortūnos“ diplomu. Dar kartą šiuo apdovanojimu buvo įvertintas už vaidybą Jūratės Januškevičiūtės spektaklyje „Sodžiaus istorijos“. Nuo 2000 m. Kauno lėlių teatre ir ne tik režisavo spektaklius: E.Matulaitės „Velnias vestuvėse“, teatro improvizaciją „Didysis lėlių šou“, Daivos Čepauskaitės „Gražuolė ir pabaisa“ ir "Nebus audros", teatro improvizaciją „Didysis Kauno reviu“, spektaklį- žaidimą "Kiškis drąsuolis", spektaklį- roko operą "Vilkas ir ožiukai".

2001 metais įstojo į Jaroslavlio valstybinio teatro instituto (Rusija) Lėlių teatro režisūros specialybę. 2005 apsigynė diplomą su pagyrimu.

2004 metais išrinktas Tarptautinės lėlininkų organizacijos UNIMA Lietuvos skyriaus prezidentu.

Andriaus Žiurausko iniciatyva teatras dalyvavo ES programos „Kultūra 2000“ projekte "Jaunasis amžius" (Young Century"). Kauno valstybinis lėlių teatras projekte JAUNASIS AMŽIUS kūrė kartu su Theatre Mukamas (Tampere, Suomija), Thy Teatre/Tavo teatras (Thisted, Danija), Figurentheater Vlinders & C/Vlinders&Co figūrų teatras (Beveren, Belgija). Projekto organizatorius - Estijos valstybinis lėlių teatras.

Kiekvienas iš partnerių projekto metu rengė jaunųjų dramaturgų konkursą (6-21 metų amžiaus grupėje). Šalys sukūrė spektaklius atrinkto kūrinio motyvais. Projekto kulminacija - lėlių teatrų festivalis „Young Century“, kuris vyko 2007 m. gegužės 28 -. birželio 3 dienomis Taline, Estijoje. Išleistas DVD atspindėjo projekto vyksmą, jaunųjų autorių pasaulėžiūros tendencijas ir šiuolaikinių vaikų bendravimo aktualijas. Projekto spektakliai buvo pristatyti kiekvienoje iš partnerių šalių, taip tarsi buvo sukurtas kultūrinės reprezentacijos rinkinys, iliustruojantis Europos šalių kultūrų panašumus ir skirtumus.

            Mūsų teatre pagal Jaunųjų dramaturgų konkurso nugalėtojos dvylikametės Šarūnės Kepenytės  kūrinį, Andrius Žiurauskas pastatė spektaklį „Vilkas ir ožiukai“. (Dailininkas Danielius Sodeika. Kompozitorius Vidmantas Bartulis)