Naujienos

2020.09.11
PAKELIUI Į SCENĄ - ŠEKSPYRINĖ TRAGEDIJA SU KOMEDIJOS ELEMENTAIS

Rugsėjo pabaigoje pasirodys pirmoji 63 -iojo sezono premjera skirta paaugliams ir jaunimui - „Aš - Romeo, tu - Džuljeta“. V. Šekspyro dramos įkvėptas pastatymas, „įvilktas“ į atvirojo teatro formą, nukels į miške įsikūrusią dviejų šeimų vasaros stovyklą ir įtrauks į čia užsiliepsnojusias aistras. Kaip ir kada kilo nesantaika tarp dviejų šeimų? Kas tokia Džuljeta ir kuris iš vaikinų vaidins Romeo? Kokio spektaklio visi laukia ir repetuodami ruošiasi? Kodėl reikia kviesti greitąją ir policiją? Ar vaidinimas įvyks ir kuo viskas baigsis?
Lėlių teatro spektaklis „Aš – Romeo, tu – Džuljeta“ kviečia jaunus žmones pusantros valandos pasibuvimui atpažįstamoje, bet drąsiai permainytoje pjesėje, kur juoką keičia ašaros, ašaras – daina, kur daug kas tampa artima, labiau suprantama ir aktualu. 
Kūrybinė pastatymo komanda: režisierius - Rokas Lažaunykas, dramaturgė - Sandra Bernotaitė, dailininkė - Silvija Puodžiūnaitė, kompozitorius - Nojus Bartaška, medijų menininkas - Titas Jurjonas, aktoriai: Dominyka Budinavičiūtė, Mindaugas Černiauskas, Indrė Endriukaitė, Vigita Rudytė ir Arvydas Šiaučiūnas intensyviai ruošiasi premjerai ir labai laukia susitikimo su žiūrovais rugsėjo 27 d., sekmadienį 17 val.
„Aš - Romeo, tu - Džuljeta“ kviečia - ateikite įsimylėti! Bilietus galima įsigyti teatro kasoje arba internetu bilietai.ltAtgal