Naujienos

2020.08.03
FINIŠAVO I -OJI KŪRYBINIŲ UŽSIĖMIMŲ „ŽAIDŽIAME TEATRĄ“ SAVAITĖ

Liepos 31 -ąją baigėsi  pirmoji kūrybinių - edukacinių užsiėmimų savaitė „Žaidžiame teatrą“. Drauge su  aktoriais - Indre, Mindaugu, Jolita, ir patyrusia pedagoge Aurika dalyviai leidosi į kūrybinę, pažintinę, pramoginę kelionę, supažindinusia su visais lėlių spektaklio sukūrimo etapais.
Užsiėmimų metu atvertos ne vienos slaptos Pasakų šalies durys ir ne kartą vaikščiota klaidžiais jos koridoriais – vaikai susipažino su aktoriaus profesija, teatro istorija, lėlių rūšimis, kūrybinės grupės, dalyvaujančios  spektaklio sukūrime, funkcijomis, viešėjo pas lėlių konstruktorių, dailininkus – dekoratorius, kūrė istorijas, gamino lėles ir dekoracijas, lavino aktorinius įgūdžius, mokėsi įveikti scenos baimę ir „jaukinosi“ savo vaidmenis.
Penkias dienas trukusi pažintis su lėlių teatru buvo apvainikuota vaizduotės ir išmonės kupinomis mažųjų dalyvių kūrybinėmis improvizacijomis - teatriniais etiudais Didžiojoje teatro scenoje, o rugpjūčio 3 d. teatras vėl svetingai duris atvėrė naujai užsiėmimų „Žaidžiame teatrą“ smalsuolių grupei.
Dar yra galimybė registruotis į kūrybinius – edukacinius užsiėmimus nuo rugpjūčio 10 iki 14 d. (nuo 10.00 iki 13.00 val. ir 14.00 – 17.00 val.) Paskubėkit!
Registracija tel.: 8 687 88790 arba el. paštu info@kaunoleles.ltAtgal