Naujienos

2018.09.07
61-ASIS SEZONAS PRASIDĖJO AUTOBUSŲ STOTYJE

Nuolatiniai teatro lankytojai turėjo šiek tiek nusivilti,  nesulaukę tradicinės sezono atidarymo šventės „Į Pasakų šalį - su fotoaparatu!“, tačiau vykstanti rekonstrukcija neišvengiamai  koreguoja teatro veiklą.  Pastoliais ir apsauginėmis tvoromis apsuptas teatras  labai tikisi žiūrovus pakviesti į atnaujintas erdves jau prieš Kalėdas.
„Laikinai netekę savo namų, ketiname dažniau leistis į gastroles  po Lietuvos regionus ir  atokiau nuo didžiųjų miestų gyvenantiems vaikams atvežti naujausius ir laiko patikrintus spektaklius, plačiai atveriančius duris į magišką pasakų, vaizduotės ir išmonės pasaulį,“ – mintimis apie naująjį sezoną dalinosi teatro vadovas Sigitas Klibavičius.
Laukiančių kelionių perspektyva  padiktavo ir 61 – ojo lėlių teatro sezono atidarymo vietą  – Kauno autobusų stotį, mielai sutikusią priglausti lėlininkus su žaismingu spektakliu  apie kaprizingąjį Zuikutį.
Rugsėjo 6 d. daugiau nei 100 moksleivių iš Kauno rajono mokyklų  Laukiamojoje stoties  salėje buvo „apdovanoti“  nuotaikingu, interaktyviu ir žiūrovų labai mėgstamu spektakliu  „Zuikio kaprizai“, taip pat drauge su klasės draugais galėjo įsiamžinti prie teatrinės ekspozicijos.  Netradicinę vietą  vaidinimui pasirinkę lėlininkai sulaukė ne tik mažųjų žiūrovų, bet ir autobusų stoties keleivių dėmesio.
„Turbūt, nėra geresnės vietos teatrui  pradėti kelionę po visą šalį, kaip Kauno autobusų stotis. Pirmas toks pasirodymas vaikams autobusų stotyje, tikiu, bus nepaskutinis,“ - pasakojo „Kautros“ marketingo grupės vadovas Mindaugas Sakalauskas. Atgal