Naujienos

2017.09.06
MAŽYLIS R-R-R-R ATŠUOLIUOJA Į SCENĄ!

Į pirmąją jubiliejinio sezono premjerą mažuosius žiūrovus pakviesime jau šį savaitgalį, rugsėjo 10 d., sekmadienį, 12 val. Tai  vieno  garsiausių Amerikos vaikų rašytojo ir iliustratoriaus T. Geizelio ir legendinio anglų rašytojo D. Bisseto pasakų motyvais paremtas spektaklis „Mažylis R-r-r-r“ .
Paklausite, kodėl R-r-r-r? Todėl, kad pagrindinis šio spektaklio personažas – Tigriukas, o tigrai nekalba, bet riaumoja... Tačiau mūsų Tigriukas dar visai nedidukas, beveik nepiktas ir labai mėgsta pasakas! Aktoriai pakvies žiūrovus ir Mažylį R-r-r-r pasiklausyti dviejų žavių istorijų apie kilnųjį Drambliuką Hortoną, sutikusį užplasnoti į papūgėlės Meizės lizdą ir prižiūrėti dar neišsiritusį josios mažylį, bei Paršelį Ikarą, labai norėjusį pakilti virš žemės.
Spektaklį režisavo  marionečių teatro Ukrainoje pradininkas, daugelio tarptautinių teatrų festivalių laureatas, turintis beveik 30 m. kūrybinio darbo patirtį  - Michailas Jaremčiukas, lėles, kostiumus ir scenografiją kūrė Kauno lėlių teatre ne naujokė, dailininkė iš Ukrainos – Lesia Lučko. Vaidina mūsų trupės aktoriai – Audronė Grėbliauskienė, Jolita Ross, Remigijus Endriukaitis ir Darius Krapikas.
Spektaklio kūrėjai siekia įrodyti, jog nieko nėra neįmanomo, jei tiki savo svajone ir stengiesi ją įgyvendinti. Svarbiausia - turėti lakią vaizduotę ir beribę fantaziją, tuomet neįmanomi dalykai ima atrodyti realūs.
„Vaikams nesudėtinga mintyse nusikelti į kitą erdvę ar įsivaizduoti, kad skrenda, nes jie dar nepraradę gebėjimo fantazuoti. Juk norint skraidyti nebūtina pakilti į dangų, galima skristi ir savo vaizduotėje", – sako spektaklio režisierius Michailas Jaremčiukas.
Ryškus, spalvingas, dinamiškas, žaidybinės formos spektaklis skiriamas mažyliams nuo 3 m.

Premjera – „Mažylis R-r-r-r“ rugsėjo 10 ir 24 d., 12 val.
Spektaklio rėmėjas - Atgal