Naujienos

2017.01.17
SVEIKINIMAS TAUTIEČIAMS UŽSIENYJE

Išeivijoje gyvenantys mažieji tautiečiai  prieš Kalėdas sulaukė originalios teatro dovanos – šventinio video sveikinimo naujamečio spektaklio  „Kalėdų Saulė“ pagrindu ir šiltų vaidinimo personažų linkėjimų. Svečiose šalyse gyvenantys lietuvaičiai nuotaikingo filmuoto sveikinimo sulaukia jau ne pirmą kartą - pamažu tai tampa tradicine Kalėdine teatro dovana kraštiečiams.
Šventinis pasveikinimas tapo malonia staigmena  JAV, Italijoje, Anglijoje, Izraelyje, Lenkijoje,  Ukrainoje, Baltarusijoje, Rusijoje gyvenantiems lietuvaičiams.
Nuoširdžių padėkų kupini laiškai – pats geriausias šio Kalėdinio sveikinimo įvertinimas. Norėtume pasidalinti labiausiai sujaudinusiu atsiliepimu:
 „Lituanistinės mokyklėlės "Tipu Tapu" vaikų, tėvelių ir mokytojų vardu norime padėkoti Kauno valstybinio lėlių teatro kolektyvui už nuostabią Kalėdinę pasaką! Mes tikimės, kad ir kitais metais mus pasieks toks gražus šventinis sveikinimas iš Lietuvos. Vaikams tai tikras stebuklas, kadangi jie nėra buvę spektaklyje ir nėra matę, kaip vaidina lėlės ir aktoriai. Vaikai juokėsi iš linksmų personažų, bandė kartu dainuoti.  Žodžiu, emocijos liejosi per kraštus. Jūsų dėka vaikai pamatė tikrąjį teatrą.“  ( „Tipu Tapu“ mokyklėlės vadovė Aušra Jakutytė ( Wolverhampton, Anglija)

 Atgal