Naujienos

2016.12.09
NAUJAMEČIAI LĖLIŲ TEATRO STEBUKLAI

Nuo gruodžio 10 d. po mūsų teatro stogu prasideda šventinių spektaklių periodas.
Didžiojoje salėje žiūrovai laukiami lietuvių mitologijos motyvais paremtoje Kalėdinėje istorijoje „Kalėdų Saulė“ (rež. A. Žiurauskas). Spektaklyje pasakojama apie brolį ir seserį, besisvečiuojančius pas močiutę ir panorusius sužinoti, kas gi yra tos Kalėdos ir kodėl močiutė vis kartoja, kad „viskas yra po Saule“.  Mėgindami įminti mįslę, kur dingo Kalėdų Saulė, vaikai patirs keisčiausių nuotykių žiemos girioje, padedami stebuklus išmanančio Kalvio stos į lemiamą mūšį su Tamsa, susitiks su senosiose lietuvių dainose gyvenančiu Elniu Devyniaragiu, gelbėsis nuo Slogučio ir Babaušio pinklių ir sužinos, kas Kalėdų rytą į dangų įkelia Saulę. 
Vaidinime gilinamasi į šventės esmę - kas yra Kalėdos, kur jų pradžia, kodėl žmonėms svarbus šitas metų laikas ir šis virsmas.


Į Mažąją salę vaikus kvies šventinė fėjų pasaka apie pamestą Meškutį - „Žaisliuko istorija“ (rež. R. Bartninkaitė). Mūsų mažiesiems žiūrovams pagrindinis personažas puikiai pažįstamas iš repertuarinio spektaklio „Meškiuko gimtadienis“, tačiau Kalėdų metas – pilnas staigmenų ir netikėtumų, tad ir pasaka apie Meškiuką lauks  šventiškai  atsinaujinusi.
Po spektaklių žiūrovai tradiciškai susitiks su  šmaikščiu ir geraširdžiu Kalėdų Seneliu.
Mūsų lėlininkai per šventes džiugins ne tik į teatrą atėjusius vaikus, tačiau aplankys mažuosius žiūrovus ir Jonavoje, Grigiškėse (Vilniaus r.) bei Rokiškyje.
Jau antrus metus originalios lėlių teatro dovanos - šventinio video sveikinimo Kalėdinio spektaklio pagrindu sulauks mažieji tautiečiai užsienyje. Šiais metais šventinius linkėjimus išvys JAV, Rusijoje, Ukrainoje, Italijoje, Anglijoje, Lenkijoje, Izraelyje, Airijoje, Baltarusijoje gyvenantys vaikai.
Šventės prasideda!

 Atgal