Naujienos

2016.08.29
NAUJASIS SEZONAS PRASIDĖJO!

Kad ir kokie permainingi ir nenuspėjami būtų lietuviškos vasaros orai, džiaugiamės, kad bent mūsų sezono atidarymo šventės „Į Pasakų šalį - su fotoaparatu!“ diena buvo gausiai apdovanota saulės ir šilumos. 
Paskutinį rugpjūčio sekmadienį į  20 - ąją sezono atidarymo šventę susirinkusius kauniečius ir miesto svečius pasveikino pasakų kūrėjai broliai Grimai  (iš spektaklio „Snieguolė ir septyni nykštukai“). Po šmaikštaus įžanginio Jakobo ir Vilhelmo dueto pasirodymo,  paskelbta šventės „Į Pasakų šalį - su fotoaparatu!“ ir 59 - ojo teatro sezono pradžia.
Įsiamžinę su margaspalviuose paviljonuose žiūrovų išsiilgusiais pasakų veikėjais ir teatro šeimininkėmis - lėlėmis, šventės dalyviai domėjosi rašto istorija, išbandė senąsias rašymo priemones, piešė smėliu ir dailino akmenukus, minkė molį ir mėgino lipdyti, stebėjo fizikinius ir scheminius bandymus, gaminosi aitvarus ir pirštinines lėlytes, ragavo rankų darbo ledinukų, kantriai laukė eilėje, kad galėtų papuošti veidelius žaismingais piešinukais.
Po akimirksniu prabėgusios šventės, žiūrovų laukė susitikimas su Kaukučių šeimynėle spektaklyje „Noriu - negalima, reikia - nenoriu“.


Nuoširdžiai dėkojame informaciniam rėmėjui „Kauno diena“, šventę paįvairinusiems ir gerą nuotaiką padėjusiems kurti: kūrybos namučiams „Vėjų fėja“, meno terapijos studijai „Art-terapija“,  MB „Ledinukas“, UAB „Kalendorius“, Lietuvos švietimo istorijos muziejui, Vaikų ir moksleivių laisvalaikio rūmų Keramikos studijai,  „Kūrybos terapijos namams“, „Sumaniam pasauliui“, Choreografijos mokyklos atstovams, teatro „Vilkolakis“  kolektyvui, VDU studentėms,  Facebook‘o savanoriams ir visiems, talkinusiems šventės metu. Ačiū! Atgal