Naujienos

2016.08.25
SUSITIKIME ŠVENTĖJE!

Mieli bičiuliai,
sekmadienį, rugpjūčio 28 d. 12 val. kviečiame į dvejų dešimčių sukaktį mininčią sezono atidarymo šventę „Į Pasakų šalį – su fotoaparatu!“.  Kaip ir kasmet, lyg burtų lazdele mostelėjus, teatro prieigos ir Miesto sodo teritorija kelioms valandoms pavirs margaspalve Stebuklų šalimi. Tarp teatrinių dekoracijų jaukiai įsitaisiusios teatro lėlės ir pasakų personažai kvies pasilabinti ir drauge nusifotografuoti.
Šventės metu į šurmulį įsilies mūsų draugai ir partneriai: rankų darbo saldainias vaišins bendrovė „Ledinukas“, į Pasakų miestą užsukusių dalyvių veidukus  dailins vaikų kūrybos namučių „Vėjų fėja“ komanda, tapyti, lipdyti, meistrauti kvies studija „Art terapija“, „Kūrybos terapijos namai“, Vaikų ir moksleivių laisvalaikio rūmų Keramikos studijos pedagogai, klubo „Lietuvos aitvarų judėjimas“ nariai, fizikinius ir cheminius eksperimentus kvies stebėti ir išbandyti „Sumanaus pasaulio“ jaunieji mokslininkai, XIX a. pradžios rašto ant grifilinių lentelių mokys Švietimo istorijos muziejaus edukatorė, vaikiška literatūra prekiaus leidykla „Kalendorius“.
13.30 val. žiūrovų lauks pirmasis sezono spektaklis „Noriu – negalima, reikia - nenoriu “ (nuo 3 m.)
P.S. Su oru susitarėm - žadėjo nelyti;)), bet, jeigu jis pakeis nuomonę ir sumanys palaistyti mus lietumi, - ne bėda - persikelsim į teatro vidų. Iki pasimatymo!

 

 Atgal