Naujienos

2015.12.11
ŠVENTINĖ PASAKA LAUKIA ŽIŪROVŲ!

Gruodžio 12 d. su premjera „Dovana Kalėdų Seneliui“ teatras atveria vartus šventinės nuotaikos dvelksmui ir Kalėdiniam šurmuliui, neišsisklaidančiam iki pat sausio vidurio.
Pristatyti specialiai naujamečiam  laikotarpiui skirtą spektaklį - daugiau nei keturis dešimtmečius gyvuojanti teatro tradicija. Apie šventinius spektaklius žiūrovai ima teirautis jau ankstyvą rudenį, o galimybe praleisti valandėlę šventiškai žėrinčiuose Pasakų namuose, kur nėra vietos liūdesiui, kur gali vėl pasijusti tarytum nerūpestingas vaikas, mielai pasinaudoja ne tik mažieji teatro mylėtojai, bet ir juos lydintys suaugusieji.
Spektaklio „Dovana Kalėdų Seneliui“ kūrėjai papasakos istoriją apie šventinę miškinukų Bumbulo ir Blizgučio ruošą Kalėdų Senelio menėje, pilną netikėtumų, pavojų, šmaikščių nutikimų ir nuotaikingų dainelių (plačiau)
Spektaklio autorius ir režisierius – Andrius Žiurauskas, dailininkė – Aldona Jankauskienė, kompozitorė – Lėlių teatre debiutuojanti Raminta Naujanytė, muzikos pasaulyje žinoma Bjelles vardu.
Kūrybinė spektaklio komanda mielai kviečia didelius ir mažus į šventiškai žėrinčius Lėlių teatro spektaklius: „Mes pažadam – Kalėdinių stebuklų čia tikrai bus!“ Atgal