Naujienos

2015.09.14
PASAKA APIE BERNIUKĄ MEDINUKĄ JAU SCENOJE

Rugsėjo 12 d. teatras pakvietė žiūrovus į pirmąją sezono premjerą - „Pliauskiukas Ivasiukas“. Spektaklio kūrėjai seka pasaką apie berniuką medinuką, kuris leidžiasi į kelionę stebuklų upe, drąsa ir gudrumu įveikia klastingą Gyvatę ir grįžta pas Senelius, kad būtų jų ramstis ir užtarėjas. Tai mažo žmogučio Odisėja, kurioje vaikas pažįsta Pasaulį, susikauna su Blogiu ir tampa brandžiu žmogumi. Atsakomybė, pareiga ir meilė artimui – esminiai spektaklio momentai. 
Kūrybinė spektaklio komanda - viena ryškiausių Ukrainos jaunosios kartos menininkių, Charkovo V. A. Afanasjevo valstybinio akademinio lėlių teatro meno vadovė, režisierė Oksana Dmitrijeva ir vyr. teatro dailininkė Natalija Denisova.
Spektaklyje vaidina Kauno lėlių teatro aktoriai: Saulius Bagaliūnas, Remigijus Endriukaitis, Audronė Grėbliauskienė, Indrė Taločkaitė


Prieš spektaklį kūrybinėse dirbtuvėlėse mažųjų žiūrovų laukė Vaikų ir moksleivių laisvalaikio rūmų Keramikos studijos vadovas Herbertas Manomaitis ir kvietė nusilipdyti molinį Ivasiuką ar tiesiog širdžiai mielą daiktelį. Dėkojame dirbtuvėlių šeimininkui Herbertui ir mažiesiems kūrėjams už smagią atmosferą ir gerą nuotaiką!
 

 Atgal