Naujienos

2015.04.07
„MENŲ DŪZGĖS“ LĖLIŲ MUZIEJUJE

Mokinių pavasario (Velykų) atostogų metu, 2015 m. kovo 30 - balandžio 3 dienomis, antrą kartą vyko kultūros edukacijos savaitė „Menų dūzgės“. Šiais metais įvairių dalykų bendrojo ir neformaliojo ugdymo mokytojai buvo kviečiami į  informacinius, mokomuosius ir kultūrinius renginius. 
Kauno valstybinis lėlių teatras taip pat įsitraukė į „Menų dūzges“ ir surengė seminarą, skirtą edukacinių teatralizuotų valandėlių pristatymui.
Aktorės Jolita Ross, Audronė Grėbliauskienė ir Lėlių muziejaus vedėja bei aktorė Elena Žekienė pristatė 3 teatralizuotas edukacines valandėles, rengiamas teatro muziejuje - „Svečiuose pas Skudurinę Onutę“, „Kiškis Drąsuolis“ ir naujausią programą, supažindinančią mažąjį žiūrovą su lėlių spektaklio sukūrimo užkulisiais - „Peliuko pasakų dirbtuvėlė“. Pedagogės stebėjo mizanscenas iš edukacinių valandėlių, apžiūrėjo teatrines lėlės ir sceninius kostiumus bei kaukes, galinčius akimirksniu aktorius paversti skirtingais personažais, domėjosi galimybėmis apsilankyti muziejaus renginiuose su ugdytiniais.
Po renginio, seminaro dalyvių laukė ekskursija po teatrą bei reta proga viena akimi žvilgterti, kas vyksta repeticijos metu už uždarų salės durų...Atgal