Naujienos

2015.03.13
PRASIDĖJO REGISTRACIJA Į KULTŪROS EDUKACIJOS SAVAITĖS „MENŲ DŪZGĖS“ RENGINIUS

Mokinių pavasario (Velykų) atostogų metu, 2015 m. kovo 30–balandžio 3 dienomis, antrą kartą vyks kultūros edukacijos savaitė „Menų dūzgės“. Šiais metais įvairių dalykų bendrojo ir neformaliojo ugdymo mokytojai yra kviečiami į trijų tipų renginius: informacinius, mokomuosius ir kultūrinius.
Informaciniuose renginiuose mokytojai susipažins su kultūros institucijos edukacine veikla ir aptars mokymosi netradicinėse erdvėse galimybes. 
Mokomieji renginiai skirti mokytojų profesiniam tobulėjimui išbandant edukacines programas, dalyvaujant seminaruose, kūrybinėse dirbtuvėse, diskusijose.
Šių metų „Menų dūzgių“ naujiena – kultūriniai renginiai mokytojams. Juose pedagogai galės pasimėgauti žymiausių Lietuvos menininkų kūryba ar dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse. Kauno valstybinis lėlių teatras taip pat įsitraukė į „Menų dūzges“ ir kviečia  dalyvauti seminare, skirtame edukacinių teatralizuotų valandėlių pristatyme.
Kviečiame bendrojo ir neformaliojo ugdymo mokytojus aktyviai registruotis į „Menų dūzgių“ renginius bei skleisti informaciją savo bendruomenėse. Mokytojams, dalyvavusiems „renginiuose, bus išduodama tai patvirtinanti Ugdymo plėtotės centro pažyma.
Kultūros edukacijos savaitės „Menų dūzgės“ kalendorius
Dėmesio! Registracija vykdoma per „Ugdymo sodo“ tinklapį https://sodas.ugdome.lt/
(parengta remiantis Ugdymo plėtotės centro informacija)


 Atgal