Naujienos

2014.12.02
JAU PRIIMAMOS PARAIŠKOS KALĖDINIAMS SPEKTAKLIAMS

Rytais nosis žnaibantis šaltukas primena apie artėjančias Didžiąsias metų šventes. Pats laikas pagalvoti apie Naujametes staigmenas!
Kauno valstybinis lėlių teatras kviečia į šventinius spektaklius:

Didžiojoje salėje - „Stebuklinga pusnynų pasaka“
Režisierius – A. Stankevičius
Dailininkė – A. Jankauskienė
Kompozitorius - V. Bartulis
Vaidina: M. Ancevičius, S. Bagaliūnas,  R. Bartninkaitė, M. Černiauskas,  R. Endriukaitis, A. Grėbliauskienė,  D. Krapikas, J. Ross, L. Strazdauskienė, I. Taločkaitė, A. Zorūbaitė,  A. Žiurauskas
Spektaklio metu  šoka Kauno choreografijos mokyklos auklėtinės

Du žaismingi miškinukai Pūkis ir Dūkis labai norėtų šventinės Kalėdų eglutės. Nors miške žaliaskarių netrūksta, visos jos snaudžia apsigaubusios storomis sniego antklodėmis. Į pagalbą miškinukai pasikviečia visagalį Burtininką, kurio magiškų galių dėka scenoje sukasi krištolinės snaigės ir pražysta margaspalvės gėlės, o vilkas virsta baikščiu peliuku. Siaučiant pūgai pasirodo linksmas ir dosnus Kalėdų Senelis.

 

Mažojoje salėje - „Kai krenta žvaigždė“
Režisierius - A. Žiurauskas
Dailininkas - S. Bocullo
Vaidina: Saulius Bagaliūnas, Lucija Zorūbaitė

Buvo šaltas žiemos vakaras prieš Kalėdas... Vieniša mergaitė stovėjo gatvėje ir pardavinėjo degtukus. Jos geriausi bičiuliai buvo kiemsargis ir aikštėje stovintis gatvės žibintas. Tik jie sugebėjo išklausyti ir suprasti. Sušalusi našlaitė per visą dieną nepardavė nei vieno degtuko, nors pro šalį ėjo ponai ir ponios, karaliai ir ministrai... (Gal pavyks atpažinti, iš kokios jie pasakos? O gal tai ne iš pasakos? Gal panašiai elgias ir suaugusieji?) Buvo labai šalta. Uždegtas degtukas nors trumpam leisdavo sušilti, bet ir paskutinis užgeso...šiltam sapne nunešdamas mergaitę pas močiutę – į dangų...


Po spektaklių  lauks susitikimai su dosniu ir išradingu Kalėdų Seneliu!
Bilietai į Naujamečius spektaklius bus parduodami teatro kasoje nuo lapkričio 20 d., kasos tel. (8-37) 221691;
Gruodžio 24, 25, 31 d. šventiniai spektakliai nebus rodomi.

Jau priimamos išankstinės įmonių, įstaigų, organizacijų paraiškos (užsakomųjų spektaklių datos nebus skelbiamos!).
Smulkesnė informacija tel. (8-37) 220061 (administratorė) arba el. paštu: admin@kaunoleles.lt.

Įmonėms, organizacijoms, bendruomenėms,  kolektyvams (turintiems salę) siūlome „pasikviesti“ į svečius naujametę pasaką „Balta Sniego žmogeliukų kelionė“ (rež. O. Žiugžda) ir padovanoti šventę savo vaikams! Smulkesnė informacija tel. (8 37) 22 00 61 arba (8 616) 22029 (administratorė). 
 Atgal