Naujienos

2014.08.31
57-ASIS TEATRO SEZONAS PRASIDĖJO TRADICINE ŠVENTE „Į PASAKŲ ŠALĮ – SU FOTOAPARATU!“

Jau kone du dešimtmečius paskutinę rugpjūčio dieną Lėlių teatras kviečia žiūrovus į nuotaikingą pasimatymą Pasakų šalyje. Gaila, kad tik lietus kartais nusprendžia mus paerzinti ir pradeda kapsėti visai nelaiku. Taip atsitiko ir šįkart. Renginio organizatoriams šventės rytą teko keisti numatytą paviljonų išdėstymo planą ir dalį dekoracijų „sugrąžinti “ į teatro vidų.
Nepaisant permainingo oro, 12 val. šalia teatro besibūriuojančius  šventės „Į Pasakų šalį – su fotoaparatu!“ dalyvius pasveikino Žiogas Aloyzas (aktorius A. Žiurauskas) ir pro langus mojantys pasakų personažai, vėliau pasklidę po margus paviljonus.
Įsiamžinę su mylimais herojais, mažieji šventės dalyviai domėjosi, kaip pasigaminti lėlytę, bandė piešti smėliu ir gražinti  dažais akmenukus, lipdė molines galvytes, ragavo šviežutėlių sausainių ir pyragėlių, kantriai laukė savo eilės, kad galėtų papuošti veidelius žaismingais piešinukais. Scenoje skambėjo  Vaikų ir moksleivių laisvalaikio rūmų solisčių dainos,  Miesto sode ir teatro fojė svajingomis melodijomis dalyvius džiugino solidūs 1 – osios muzikos mokyklos akordeonistai.
Šventei besibaigiant daugelis smalsuolių dar visai nenorėjo palikti „tirpstančio“ Pasakų miesto...
14 val. Didžioji salė po atokvėpio vėl svetingai pasitiko žiūrovus. Jiems buvo rodomas pirmasis sezono spektaklis „Katės namai“.
Pasakų šalies gyventojai džiaugiasi išvydę  per vasarą ūgtelėjusių gerbėjų būrį ir visiems linki sėkmingos Mokslo metų pradžios!

Nuoširdžiai dėkojame šventės rėmėjams: dienraščiui „Kauno diena“,  UAB „Atrona“, UAB „Audiotonas“ , UAB „Labas Gas“, „Retro Bordo“,  UAB „Autodraugija“ , UAB „Meškėnas“ , UAB „Bella Italia“, bei mielai mums talkinusiems ir šventės programą praturtinusiems partneriams: Motiejaus kepyklėlei, kūrybos namučiams „Vėjų fėja“, Kauno I- osios muzikos mokyklos atlikėjams, meno terapijos studijai „Art-terapija“,  Vaikų ir moksleivių laisvalaikio rūmų kolektyvams, jauniesiems pagalbininkams iš „Aušros“ gimnazijos, J. Grušo meno vidurinės mokyklos ir visiems savanoriams. Ačiū!

Šventės akimirkas įamžinome nuotraukose. Kviečiame drauge paklajoti po Pasakų šalį...Atgal