Naujienos

2014.02.04
PAVASARĮ PASITIKSIME PREMJERA

Visai netrukus, kovo pradžioje, pakviesime susipažinti su teatro palėpėje įsikūrusiu senuoju meistru – Žiogu Aloizu, kurio dirbtuvėse gimsta stebuklai ir netikėčiausios istorijos. Šįkart jis pasirengęs papasakoti apie narsųjį Žiogą Zigmą, kurio dėka didysis  kunigaikštis Vytautas laimėjo Žalgirio mūšį.

Spektaklį, pagal L. Jakimavičiaus pasaką „Žiogas Zigmas Žalgirio mūšyje“, režisuoti pakviesta Vilniaus Keistuolių teatro aktorė ir režisierė Agnė Sunklodaitė sako, jog vaidinimai mažajam žiūrovui gimsta iš noro  suprantamai ir įdomiai papasakoti apie tai, kas svarbu, amžina, vertinga. Kūrybinius sumanymus mūsų teatro scenoje režisierei padeda įgyvendinti scenografė Giedrė Brazytė ir kompozitorius Deividas Gnedinas.

Spektaklio kūrybinė grupė žada, jog net ir tiems, kurie apie Žalgirio mūšį dar nėra girdėję, nebus nuobodu. Mažieji smalsuoliai galės viena akimi žvilgterėti ir į scenos užkulisius ir pamatyti, kaip iš paprasčiausių buities rakandų gimsta istorijos personažai, išgaunami garsai ir muzika.

Šiuo metu žaliųjų šoklių armija, vedama karžygio Žiogo Zigmo, intensyviai repetuoja, o pirmąją pavasario dieną lauks jūsų Didžiojoje teatro salėje.Atgal