Naujienos

2014.01.02
NAUJAMEČIAI STEBUKLAI DAR NESIBAIGIA

Rimstant šventiniam šurmuliui, 365 dienų kelionę pradeda Žaliasis medinis arklys, pasak astrologų, žadantis sėkmę veržliems, darbštiems, siekiantiems tikslo ir nestokojantiems kantrybės. Sėkmingai šuoliuoti eikliuoju žirgu šiais metais linkime sau ir jums, ištikimi mūsų teatro bičiuliai!
O mūsų teatre šventinės linksmybės dar nesibaigia. Naujamečiai spektakliai „Užkerėtas veidrodis“ (Didžiojoje salėje, rež. A. Stankevičius) ir „Kai krenta žvaigždė“ (Mažojoje salėje, rež. A. Žiurauskas) kvies žiūrovus iki sausio 11 d.
Bemaž keturis dešimtmečius Kauno lėlių teatre vaidmenis kurianti aktorė Lucija Zorūbaitė, sako, jog šventiniam laikotarpiui skirti spektakliai – išskirtiniai.
„Nors Kalėdinis ir Naujųjų metų laikotarpis kaip niekad intensyvus – žiūrovas neturi pajusti aktorių nuovargio – juk jis tikisi šventinio stebuklo, gražaus reginio ir smagaus pasibūvimo teatre. Todėl labai stengiamės nenuvilti savo gerbėjų.“
Jau tapo tradicija į Naujametinius mūsų teatro vaidinimus pasikviesti mažuosius aktorius. Spektaklyje „Užkerėtas veidrodis“ drauge su profesionalais vaidina ir Kauno Senamiesčio progimnazijos moksleiviai – Estera Bartnikaitė, Gabija Gumuliauskaitė, Ąžuolas Vidmantas bei Panemunės pradinės mokyklos pirmokas Paulius Velavičius. Jaunieji artistai atsakomybės scenoje visai nesibaimina ir didelio jaudulio nejaučia - juos žavi teatro užkulisiai ir galimybė vaidinti kartu su patyrusiais lėlių teatro aktoriais.
Atgal