Naujienos

2013.12.10
ŠVENTINIAI SPEKTAKLIAI

Didžiojoje salėje
UŽKERĖTAS VEIDRODIS

Režisierius – A. Stankevičius
Dailininkė – A. Jankauskienė

Šalčiu dvelkiančiuose Sniego Karalienės rūmuose ruošiamasi Kalėdų puotai. Šventės šeimininkė žėri akinamu lediniu grožiu. Ar galėtų jai kas prilygti ? Netikėtai stebuklingas veidrodis prabyla, kad yra už ją gražesnė:
„Tavo grožis baltas baltas,
Iš puikaus sidabro kaltas…
Bet yra tokia mergytė,
Ji tarytum auksas švyti
Ji tokia gera, dailutė –
Miško pažiba – Eglutė...“
Įširdusi Karalienė pažada dosniai atsilyginti Plėšikų šalies princesei už tai, kad Eglutė nepasirodytų šventėje. Padedama Juodosios Burtininkės Pramaniūgė pasiruošusi įvykdyti sumanytą klastą. Ar nepražus Kalėdų puota, ir, kas padės prabusti miego riešutėliais pagardintų ledų paragavusiai Eglutei, sužinosite jau visai netrukus.
Šventinis spektaklis „Užkerėtas veidrodis“  – gruodžio 14 d., šeštadienį, 12 val.!

Mažojoje salėje
KAI KRENTA ŽVAIGŽDĖ


Režisierius – A. Žiurauskas
Dailininkas – S. Bocullo

Buvo šaltas žiemos vakaras prieš Kalėdas... Vieniša mergaitė stovėjo gatvėje ir pardavinėjo degtukus. Jos geriausi bičiuliai buvo kiemsargis ir aikštėje stovintis gatvės žibintas. Sušalusi našlaitė per visą dieną nepardavė nei vieno degtuko, nors pro šalį ėjo ponai ir ponios, karaliai ir ministrai. Buvo labai šalta. Uždegtas degtukas nors trumpam leisdavo sušilti, bet ir paskutinis užgeso...
Šiame spektaklyje išvysite gerai pažįstamus H. K. Anderseno pasakų personažus, o jautri Kalėdinė istorija pripildys žiūrovų širdis meilės ir užuojautos.
Pirmasis šventinis spektaklis – gruodžio 15 d., sekmadienį, 11 val.!

Po spektaklių – smagūs susitikimai su Kalėdų Seneliu!Atgal