Naujienos

2013.09.16
SVOGŪNĖLIO NUOTYKIAI - LĖLIŲ TEATRO SCENOJE

Darže, kur, pasak Kaliausės, kiekvieną rytą vyksta stebuklas, gyveno paprasta svogūnų šeima – tėtis Čipolonė, mama Čipolienė ir jų vaikai: Čipoletas, Čipolytė, Čipolotė, Čipoliutė, Čipoločas, Čipolenė, Čipolučas, Čipoliukas, Čipoliukė, Čipoliauskas, Čipolytis ir jauniausiasis – Čipolinas. Būtų jie ramiai gyvenę, jei ne paikas princo Citrono įsakymas aštrų svogūnų kvapą nustelbti citrinų žiedų aromatu. Dėl nelemto atsitiktinumo senasis Čipolonė patenka į pilies kalėjimą, o jauniausiasis jo sūnelis, tėvo paliepimu, iškeliauja pažinti pasaulį ir mokytis. Sutikti draugai, drąsa ir sumanumas padeda Čipolinui pergudrauti karalystės ramybę sergstintį sinjorą Pomidorą ir išvaduoti į nelaisvę patekusį tėtį ir kitus daržo gyventojus.
Daugiau nei prieš šešis dešimtmečius sukurta italų rašytojo ir žurnalisto Gianni Rodari pasaka apie išmanųjį svogūnėlį Kauno lėlių teatre statoma pirmą kartą. Spektakliui „diriguoja“ debiutuojantis Lėlių teatre kaimyninio – Muzikinio teatro - vyriausiasis režisierius Kęstutis Jakštas. Jam talkina savo darbais svečiose šalyse garsėjanti scenografė - lėlininkė Giedrė Brazytė. Muziką kuria kompozitorius Martynas Bialobžeskis.
Šiuo metu daržo gėrybės dar noksta, o mes, rugsėjo pabaigoje, laukiame smagios premjeros mažiesiems ir mylimų vaikystės personažų nepamiršusiems jų tėveliams!Atgal