Naujienos

2013.09.02
PASAKŲ ŠALIES GYVENTOJAI PRADĖJO 56-ĄJĮ SEZONĄ

 Kai negailestingai „kapsi“ paskutinės vasaros dienos, Lėlių teatras kauniečius ir miesto svečius pakviečia į pasimatymą Pasakų šalyje ir pirmąjį sezono spektaklį. 
Šiltą, saulėtą ir dar visai nerudenišką rugpjūčio 31 d. rytą Miesto sode „rikiavosi“ įvairiaspalvės dekoracijos, „užsiimti“ vietas skubėjo šelmiškai nusiteikusios ir publikos dėmesio išsiilgusios lėlės. Artėjant vidurdieniui kasdienę aprangą pakeitę į teatrinius kostiumus būriavosi aktoriai ir jaunieji pagalbininkai. Kai nepailstanti laikrodžio rodyklė stabtelėjo ties 12 valanda, lauko scenoje šventės pradžią paskelbė broliai Jakobas ir Vilhelmas Grimai (akt. R. Endriukaitis ir M. Ancevičius). Pasakų kūrėjų ditirambai šį kartą buvo skirti vardines ir gimimo dieną šventusiai Gražuolei Izabelei. Jai lenkėsi ir gausus būrys pasakų personažų, vėliau pasklidusių po margus paviljonus.
Įsiamžinę su mylimais herojais, mažieji šventės dalyviai domėjosi, kaip pasigaminti lėlytę, bandė piešti smėliu ir tapyti, kaip tikri dailininkai, ragavo šviežutėlių sausainių ir pyragėlių, kantriai laukė savo eilės, kad galėtų papuošti veidelius žaismingais piešinukais. Scenoje skambėjo „Lašeliukų“ dainos, o Miesto sode prancūziškomis melodijomis dalyvius džiugino akordeonistai.
Net šventei besibaigiant daugelis smalsuolių dar visai nenorėjo palikti „tirpstančio“ Pasakų miesto...
14 val. Didžioji salė po atokvėpio vėl svetingai pasitiko žiūrovus. Jiems buvo rodomas pirmasis sezono spektaklis „Snieguolė ir septyni nykštukai“.
Pasakų ir lėlių šalies gyventojai vėl nekantriai laukia susitikimų su ištikimais savo gerbėjais jau pamėgtuose ir dar nematytuose spektakliuose ir visiems linki sėkmingos Mokslo metų pradžios!

Už šiltą, linksmą ir saldžią šventę nuoširdžiai dėkojame šventės rėmėjams: UAB „Vaisingumo klinika“, UAB „Atrona“ limonadui „Limpa“, dienraščiui „Kauno diena“ bei mielai mums talkinusiems ir šventės programą praturtinusiems partneriams: Motiejaus kepyklėlei, kūrybos namučiams „Vėjų fėja“, Kauno tautinės kultūros centrui, vaikų pop chorui „Lašeliukai“, Kauno I- osios muzikos mokyklos atlikėjams, meno terapijos studijos „Art-terapija“ kolektyvui; „Aušros“ gimnazijos ir Žaliakalnio progimnazijos auklėtiniams bei juos palydėjusioms mokytojoms, jauniesiems pagalbininkams iš Vaikų ir moksleivių laisvalaikio rūmų, savanoriams. Ačiū!