Naujienos

2013.05.04
FESTIVALIS „ŠYPSOS LĖLĖS IR VAIKAI - 2013“

Gegužės 16 - 19 d. vėl kviesime į tradicinį,  spalvingą,  jau dvidešimtą kartą kauniečiams ir miesto svečiams puikių reginių  ir įspūdžių dovanojantį lėlių teatrų festivalį „Šypsos lėlės ir vaikai“, skirtą mūsų teatro 55 - mečiui. Šia proga žiūrovai turės galimybę  pamatyti vieną seniausių repertuarinių spektaklių - „Princesės gimtadienis“ (rež. A. Stankevičius) bei dvi šio sezono premjeras - „Skrudžas, arba diena, kai galima atverti savo širdį“ (rež. A. Lebeliūnas) ir „Snieguolė ir septyni nykštukai“ (rež. O. Žiugžda).

Festivalio metu į spektaklius kvies - Vilniaus „Lėlės“  ir „Stalo“,  Alytaus „Aitvaro“, Klaipėdos lėlių teatrai. Taip pat tikimės  sulaukti svečių iš Latvijos (Latvijos valstybinis lėlių teatras), Rusijos (Maskvos lėlių teatras „TriLika“) ir Baltarusijos (Gardino srities lėlių teatras). Pirmąją renginio dieną pasirodys vaikų lėlių trupės iš Šiaulių, Kauno ir Širvintų rajonų, vyks vaikų kūrybos lėlių parodos atidarymas.

Šventinį savaitgalį pakviesime į susitikimą su  režisieriumi, dailininku, Nacionalinės premijos laureatu Vitalijumi Mazūru, prisiminsime ir pagerbsime teatro įkūrėjus ir jo puoselėtojus,  ir, žinoma, kaip gi be įspūdingo Lėlių ir kaukių parado Laisvės alėjoje...

Festivalio programą rasite čia: http://www.kaunoleles.lt/14069/festivalis.htmlAtgal