Naujienos

2013.02.28
PO PREMJEROS - VĖL KELIAUSIM LINK SAULĖS

Šiomis dienomis su džiaugsmu ir nerimu laukiame šeštadienį, kovo 2 d., įvyksiančios premjeros „Skrudžas, arba diena, kai galima atverti savo širdį“ . O paruošę širdis pavasariui, leisimės į kelionę link saulės.
Praėjusio sezono pabaigoje pristatytas ir palankiai žiūrovų bei kritikų įvertintas talentingų Sankt-Peterburgo teatralų spektaklis „Kelionė saulės link“ vėl grįžta į  sceną kovo 10 d. (sekmadienį) 15 val.!
Manantiems, kad lėlių teatras gali dominti tik vaikus, šis spektaklis - puiki proga pakeisti savo nuomonę. Nustebsite, koks patrauklus ir intriguojantis gali būti lėlių pasaulis!
Muzikiniame spektaklyje, tarytum, kino kadruose prabėga  traukinio vagonuose riedančių cirko artistų gyvenimo istorijos.
Asmeninės personažų dramos lydimos švelnaus humoro, ironijos ir muzikos, atliekamos profesionalaus smuikininko ir aktoriaus Dariaus Krapiko.
„Kelionėje saulės link“ naudojamas iracionalaus pasaulio vaizdą kuriantis „juodojo kabineto“ principas (pirmąkart atrastas ir pritaikytas XIX a. antrojoje pusėje aktoriaus ir režisieriaus M. Aucingerio), kuomet matomos tik specifiškai apšviestos lėles, o jas valdantys aktoriai skendi aklinoje tamsoje.
Kviečiame į kelionę!
P.S. Studentams, moksleiviams ir senjorams taikoma 50 proc. nuolaida!

Virtualus spektaklio pristatymas:
http://www.youtube.com/watch?v=xUj2Lj2c8hkAtgal