Naujienos

2013.02.20
PREMJERA - JAU NETRUKUS!

Dėmesio! Kovo 2 d. ir 23 d. 12 val. įvyks spektaklio „Skrudžas, arba diena, kai galima atverti savo širdį“ (pagal Č. Dikenso kūrinį „Kalėdų giesmė“) premjera!

Likus šiek tiek daugiau nei savaitei iki susitikimo su goduoliu ir pasipūtėliu ponu Skrudžu, mintimis apie premjerinį spektaklį dalinasi režisierius Arvydas Lebeliūnas:
„Esu neabejingas klasikai, o atgaivinti Č. Dikenso apysaką „Kalėdų giesmė“ scenoje ketinau jau senokai.
Spektaklyje „Skrudžas, arba diena, kai galima atverti savo širdį“  stengiuosi akcentuoti  pagrindinio personažo – Ebinizerio Skrudžo liniją. Mane domina pats žmogus, jo virsmas...
Kaip ir ankstesnis mano režisuotas spektaklis „Žalias žalias obuoliukas“, debiutavęs Lėlių teatre 2008 m., vaidinimas skiriamas visai šeimai ir jau šiek tiek ūgtelėjusiam mažajam žiūrovui. Vaikui, kuris užduoda klausimus. Norėčiau, kad spektaklis skatintų tėvus ir vaikus diskutuoti, drauge ieškoti atsakymų.
„Skrudže, arba diena, kai galima atverti savo širdį“ kalbama apie gyvenimą, mirtį, užuojautą, gailestį. Lėlių žanro specifika ir priemonės leidžia kalbėti netgi labiau filosofiškai nei dramos spektaklyje, tačiau ir sudėtingus dalykus scenoje galima pateikti linksmai ar net juokingai. Svarbiausia – užmegzti dialogą su žiūrovu, nepaisant, kokio amžiaus jis būtų, ir padėti atrasti, atpažinti save spektaklyje.“

Kad premjeros laukti neprailgtų, siūlome žvilgterti į nuotraukas iš spektaklio repeticijų.
Atgal