Naujienos

2012.12.11
KVIEČIA NAUJAMETĖ PASAKA

,,Kai danguj sumirga žvaigždės,
Krinta krinta žemėn snaigės,
Baltutėlė baltutėlė,
Atsibunda pasakėlė."
(,,Naujametė pasaka“)


Mažuosius teatro gerbėjus žadėjome nudžiuginti dvejomis šventinėmis premjeromis ir savo pažadą vykdome – jau gruodžio 13 d., ketvirtadienį, kviečiame į NAUJAMETĘ PASAKĄ Mažojoje salėje! Apsilankę spektaklyje susipažinsite su klastinga Varveklių šalies valdove ir į jos pinkles papuolusia Mergaite Egle. Tačiau išsigąsti neverta – ši istorija nebūtų šventinė, jei nesibaigtų laimingai.
Beje, pjesę parašė, režisavo, kūrė dekoracijas ir muziką darnus pedagogių ,,tercetas“ iš Kauno J. Urbšio katalikiškos vidurinės mokyklos – tai teatro paslapčių žinovė, ne pirmą kartą su mūsų teatru bendradarbiaujanti Vitalija Vyšniauskaitė, dailę moksleiviams dėstanti – Aida Juškaitė ir su muzikos pasauliu vaikus supažindinanti - Jurga Juzėnaitė. Lėlių teatre debiutavusios spektaklio dailininkė Aida ir kompozitorė Jurga džiaugėsi galimybe išbandyti save neįprastame amplua ir pripažino, kad teatro atmosfera turi užburiančių galių.
Drauge su aktoriais profesionalais NAUJAMETĖJE PASAKOJE pasirodys ir J. Urbšio katalikiškos mokyklos auklėtinės - Viktorija Petkevičiūtė, Deimantė Bujytė ir Paulina Rimaitė.
Spektakliui pasibaigus Lėlių muziejuje žiūrovų lauks džiugiai nusiteikęs Kalėdų Senelis. Malonių susitikimų!
Atgal