PASAKA APIE LIETAUS LAŠELĮ

Režisierius Olegas Žiugžda
Dailininkas Valerijus Račkovskis
Kompozitorius Pavelas Kondrusevičius
Pjesę vertė Violeta Šoblinskaitė
Dainelių tekstus rimavo Daiva Čepauskaitė

Veikėjai:
Lietaus Lašelis, Mama Strazdė, Strazdukas, Strazdutė, Peteliškė, Varliūkštis, Peliukas, Voverytė, Žvirblis, Pelė Mamytė, Pelė Močiūtė, Ąžuolo Kipšiukas, Vikšrelis, Gyvatė, Mėlynasis Miškų Katilėlis, Broliukai Lietaus Lašeliai, Peliukai ir Pelytės

Vaidina, dainuoja ir groja:
Rasa Bartninkaitė, Jolita Ross, Laima Strazdauskienė, Darius Krapikas, Lucija Zorūbaitė

Premjera 2004-02-28

Trukmė - 60 min.


Kauno lėlių teatro lėlės ir aktoriai nekantrauja pasekti jums pasaką apie ilgą Lietaus Lašelio kelionę ir nuotykius.

Šį tą atskleisime jau dabar: jis žaidė miške ir netyčia atsiliko nuo savo broliukų. Nejauku vienam kaip pirštui...O kas padeda rasti kelią klaidžioje girioje, kas pralinksmina nuliūdus, kas paguodžia nusiminus? Žinoma, draugai! Taip Lietaus Lašelis nusprendžia susirasti draugų. Jis žino paslaptį, kad auksinis raktelis į kiekvieno širdį - gerumas, todėl visiems nelaimės ištiktiems, paukščiukui ar žvėreliui, ištiesia pagalbos ranką. Keliaudamas per mišką, Lašelis sutinka linksmuosius Strazduką ir Strazdutę, padaužą Varliūkštį, pūkuotą Voverytę, Peliuką ir gerąją jo mamą - Pelę.

 Didįjį ąžuolą saugo Kipšiukas - toks godus žmogeliukas, - tad ar pasiseks Lašeliui jį pergudrauti ir gauti kelias giles Voverytės vaikučiams, ar išgis gražioji Peteliškė, ar pavyks išvaduoti Pelių šeimynėlę nuo Katės - plėšikės ir ar Lašelis susiras tikrą draugą?

Netrukus visa tai sužinosime. Kapt, kapt, kapt - ima lašnoti gaivus vasaros lietutis ir mūsų pasaka prasideda...