BALTAS ŽVĖRIŪKŠTIS

Pagal Moriso Sendako knygelę „Kur gyvena pabaisos?“
(apie dideles mažos mergaitės baimes), nuo 3 m.

Autorė ir režisierė  Agnė Dilytė
Dailininkė  Ieva Paliukaitytė
Šviesų dailininkas Artūras Šimonis
Kompozitorius Jonas Jurkūnas
Vaizdo projekcijų autorius Mikas Žukauskas

Su Marta, jos Mama, Katinu, Pagalve Elena, žvėriūkščiais Ilgu ir Trumpu scenoje žaidžia aktoriai: Saulius Bagaliūnas, Rasa Bartninkaitė, Indrė Endriukaitė, Laima Strazdauskienė, Jolita Ross

Premjera 2016-02-27 
Trukmė -  45 min.


Spektaklio kūrėjai kviečia susipažinti su maža mergaite Marta.  Ji - tokia kaip ir tu, tik kartais virsta piktu žvėriūkščiu. Kai liūdna, baugu, neramu... Likusi namuose viena, Marta – Žvėriūkštis leidžiasi į nepaprastą kelionę ieškoti draugų. Norėtumėte sužinoti, kaip jai sekėsi? Tuomet – iki pasimatymo spektaklyje!
 „Apie trečiuosius vaiko gyvenimo metus, kuomet formuojasi emocijos ir jausmai, atsiskleidžia „šėšėlinė“ vaiko pusė, ir, anksčiau buvęs mielas, besišypsantis mažylis vis dažniau virsta irzliu, piktu „žvėriuku. Spektaklyje „Baltas žvėriūkštis“ gilinamasi į  vaikiškų baimių, pykčio, agresijos atsiradimo mechanizmą. Mažiesiems žiūrovams padėsime susidraugauti su savo baimėmis, o tėveliams pasiūlysime, kaip susitvarkyti su vaiko emocijomis“,-  spektaklio idėją pristato jo autorė ir režisierė Agnė Dilytė.
 

Reportažas apie spektaklį  „7 Kauno dienose“

ATSILIEPIMAI IR INTERVIU:
„Lėlių teatras kviečia į netradicinę premjerą“ (D. Dementavičiūtė - Stankuvienė // www.kaunodiena.lt // 2016-02-26)
„Baltas spektaklis apie nutylėtus dalykus“ (A. Meškauskaitė // „Nemunas“ // 2016)

 

Spektaklio rėmėjas  -