MOLINIS SAPNAS

(svarbiausi Lietuvos istorijos įvykiai - žaismingai, šmaikščiai ir nenuobodžiai - visai šeimai), nuo 7 m.

Autoriai - Andrius Žiurauskas ir Sergėjus Bocullo, 
Režisierius - Andrius Žiurauskas, 
Dailininkas - Sergėjus Bocullo,
Kompozitorius ir atlikėjas - Artūras Sinkevičius, 
Vaidina - Andrius Žiurauskas

Premjera - 2015 m. vasario 21 d.
Trukmė - 50 min.


Spektaklis „Molinis sapnas“ - tai lietuvių liaudies legendomis ir mitais perpintas kūrinys, patraukliai ir suprantamai pasakojantis apie svarbiausius Lietuvos istorijos įvykius ir reikšmingiausias datas. Paradoksai, netradiciškai naudojami buities rakandai, gyva muzika ir kartu su žiūrovais spektaklio metu kuriama istorinio įvykio interpretacija intriguoja ir mažuosius smalsuolius ir jų tėvelius. „Norime į dažnai sakralizuojamą Lietuvos istoriją pažvelgti netikėtu rakursu, netradiciškai, šmaikščiai, šiek tiek ironiškai, -“ teigia kūrėjai.

Spektaklis įtrauktas į Kultūros paso renginių sąrašą.  (daugiau info tel. 8 686 35 265; el. paštas: edukacija@kaunoleles.lt)

Video iš repeticijų


Spektaklio video pristatymas: 
 

ATSILIEPIMAI IR INTERVIU SPAUDOJE
Interviu su spektaklio režisieriumi ir aktoriumi Andriumi Žiurausku „Gatvės menininkas Lietuvos istoriją lipdo iš molio“ (www.lrytas.lt //2015-02-26)
„Lietuvos istorija - per 45 minutes“ (www.alkas.lt // 2015-03-03)

APDOVANOJIMAI 
2018 m. XXXIV profesionaliame teatrų festivalyje „Vaidiname žemdirbiams“ prizas už „Geriausią spektaklį vaikams“ atiteko spektaklio „Molinis sapnas“ kūrybinei grupei;
2017 m. VIII D. Tamulevičiūtės profesionalių teatrų festivalyje Varėnoje spektaklio kūrybinei grupei atiteko prizas už „Geriausią spektaklį vaikams“.