Svečių knyga

Norime padėkoti šiam nuostabiam teatrui už jo veiklą ir palinkėti dar daug gyvavimo metų. Visuomet džiaugiamės gerumo mokančiais spektakliais, gražiomis dekoracijomis ir kostiumais. „Pusnynų pasaka“ tikriausiai didžiausią įspūdį palikęs spektaklis, privertęs kompiuterinio amžiaus vaikus nė nekrustelėti iš susidomėjimo. (Marija, 2015-01-05) 


Kauno Pilėnų pagrindinės mokyklos penktokams paliko neišdildomą įspūdį profesinio veiklinimo renginys, organizuotas lėlių teatre. Pažintis su aktoriaus profesija, o tuo labiau su lėlininko - retos profesijos žmogumi, siekiančiu priversti vaikus patikėti, o suaugusiuosius nustebti juos supančiu pasauliu. O kur dar prisilietimas prie stebuklingo ir paslaptingo lėlių pasaulio su savo įvairove ir istorijomis. Jau keletą dienų įspūdžiai  liejasi per kraštus... Esame labai dėkingi už jūsų atsidavimą puoselėjant žmonėse vaikystės svajones. (Kauno Pilėnų pagr. m-klos 5 kl. mokytoja ir moksleiviai, 2015-02-10)

Ačiū už nuostabų spektaklį, kurį žiūrėjome su dukrele. Spektaklis „Molinis sapnas“ sudomino ir mažąją ir mane... Paliko didelį įspūdį. Su padėka - tėtis Ramūnas. (2015-02-21)


Gerbiamas Algi Stankevičiau, sveikinu garbingo jubiliejaus proga. Su malonumu prisimenu jūsų dvikovas stadiono take su Karpavičiumi. Ilgų gyvenimo metų! (Lazdijokas)

Norėtume padėkoti teatro kolektyvui už suorganizuotą išvyką į lėlių teatro premjerinį spektaklį „Baltas žveriūkstis". Vaikai grįžo pilni įspūdžių, gerų emocijų ir puikios nuotaikos.Daugiau tokiu pramogų!              
(Kauno lopselis - darželis „Čiauškutis", „Pelėdžiukų“ grupės tėveliai, 2016-04-15)   


Visos žinios iš Kauno lėlių teatro primena tuos metus, kai dirbau jame. Nostalgija dar išliko didžiulė. Prisimenu visus to meto aktorius, administracijos darbuotojus! Būkite visi ilgaamžiai. Kūrybingi!
(Rimvydas, 2016-05-24)


Žiūrėjome nuostabų spektaklį „Noriu - negalima, reikia - nenoriu“. Šis spektaklis pakeitė vaikų įsivaizdavimą apie lėles ir lėlių teatrą. Buvome nustebinti, kad taip įdomiai galima pateikti kasdienius dalykus. Sužavėjo lietuviškos mitologijos personažai ir nuostabus aktorių darbas. Ačiū jums labai!
(Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinės mokyklos 3 b. kl. mokiniai, 2016-05-27)


Labai ačiū už nuostabų spektaklį, gerą nuotaiką ir vaikams suteiktas šypsenas. Dar labai dėkojam darbuotojom už šiltą ir malonų priėmimą. Ačiū jums (kasininkei, rūbininkei ir bilietėlių tikrintojai). Labai malonios, nuostabios darbuotojos!
(Andriana, 2017-01-08)


Fantastika!!! Nuostabus spektaklis apie Kaukučių šeimyną. Aktorių nuoširdi vaidyba ir puiki scenografija sužavejo nuo pirmųjų minučių mane ir mano keturmetį sūnų. Išėjome geriausios nuotaikos, pakilėti iki debesų. Ačiū iš visos širdies:) (Sandra, 2017 -03-05)