Naujienos

2020.04.30
KONKURSAS - LĖLIŲ TEATRAS NAMUOSE!

Kad laiką leisti namuose būtų ir smagu, ir naudinga, kviečiame burtis visus šeimos narius ir patiems kurti lėlių teatrą! Drauge gaminkite lėles, scenografijas ir dekoracijas, kurkite istorijas ir dalinkitės vaidmenimis, o į premjeras nuotoliniu būdu kvieskite senelius ir močiutes, pusbrolius ir pusseseres, dėdes ir tetas, bičiulius ir klases draugus.
DĖMESIO - laukiame jūsų nuotraukų arba trumpų (iki 1 min.) video, kuriuose užfiksuotas kūrybinis procesas ir finalas - pagamintos lėlės ir vaidinimui parengta scena (improvizuota). Vaizdinę medžiagą siųskite į teatro Facebook'o žinutes arba el. paštu: info@kaunoleles.lt. Visų kūrėjų darbais pasidalinsime teatro Facebook'e. Daugiausiai „patiktukų“ sulaukusio namų teatro autorių šeima bus pakviesta į spektaklį lėlių teatre (tikėkimės, kad tai pavyks padaryti dar šio sezono metu)! 
P.S. Šiek tiek ankstėliau paskelbę  konkursą teatro Facebook'e, sulaukėme  Auksės ir jos mažojo broliuko Liudviko  šešėlių teatro spektaklio video, pagal legendinį eilėraštį „Mano batai buvo du“Žiūrim ir kimbam ir darbus! Atgal