Naujienos

2022.05.01
KVIEČIAME Į KŪRYBINIUS - EDUKACINIUS UŽSIĖMIMUS „ŽAIDŽIAME TEATRĄ“

Birželio - rugpjūčio mėn. kviečiame į jau išbandytus ir pasiteisinusius kūrybinius- edukacinius užsiėmimus ŽAIDŽIAME TEATRĄ! Užsiėmimų metu vaikai su aktoriais bei pedagoge kurs spektaklius, gamins lėles, užsiims rankdarbiais, lavins balsą, judesį ir atmintį, ugdys drąsą ir pasitikėjimą savimi!

Teatro aktoriai perteiks savo patirtį ir žinias: kas jiems padeda įveikti scenos baimę? Ko reikia, kad lėlė atgytų? Kam reikalingos repeticijos? Ką slepia „juodasis kabinetas“? Kuo kvėpuoti, kad kalbant girdėtų paskutinė eilė? Kur ieškoti įkvėpimo? Kaip išmokti daug teksto, nebijoti improvizuoti, jausti draugą, dirbti komandoje, užpildyti erdvę, drąsiai siūlyti idėjas, aiškiai reikšti savo mintis ir dar daug daug daug visko...
Užsiėmimų metu vaikai taps savo kūrinių režisieriais: jie kurs istorijas, gamins lėles ir dekoracijas, žais aktorinio meistriškumo žaidimus, repetuos ir pristatys savo kūrybą vieni kitiems. O gal net atsiskleis darneatrasti vaikų talentai!
Atskleisime vaikų gabumus: užsiėmimų metu plėsime vaikų žodyną, žadinsime smalsumą, turtinsime vaizduotę, lavinsime atmintį, vaduosimės iš nepagrįstų baimių ir ugdysime humoro jausmą. Taip pat lavinsime vaikų smulkiąją motoriką kerpant, lankstant, siuvant, klijuojant, piešiant bei atliekant įvairius rankdarbius. Užsiėmimų metu sukurtus darbelius vaikai galės pasilikti atminčiai apie smagiai praleistą laiką vasaros metu.

5-12 m. vaikams
Pamainos:
I pamaina 06 27- 07 01
II pamaina 08 01-05
III pamaina 08 08 – 12

Laikai ir kainos:
10-13 val. - kaina 89 Eur
14- 17 val. - kaina 89 Eur
10-17 val. (+pietūs) - kaina 178 Eur

Registracija: mob. 8*686 35265; el. p.: edukacija@kaunoleles.lt

 Atgal